Przejdź do treści
CHATA W BIESZCZADZIE

Cennik

Marzysz o miejscu magicznym skąd w jednej chwili możesz wybrać się na górskie wędrówki, a przed kolacją zdążyć zanurzyć ciało w basenie czy poleżeć z lampką wina na hamakach z widokiem na zalesione Bieszczadzkie szczyty?
A może relaksować się w jacuzzi, rozgrzewając ciało i ducha kojącym widokiem na góry?

Wieczorem zaś ogrzać się w saunie fińskiej z rytuałem zdrowotnym z brzozowych witek. Rozpalić kominek, czy upiec kiełbasę pachnącą bukiem w dymnej chacie,

Dzieci po dniu zabaw w ogrodzie chętnie odpoczną w pokoju dier X-Box, czy sali zabaw z klockami lego, basenem z piłeczkami oraz wieloma grami planszowymi.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi i grupy przyjaciół w nasze gościnne progi, a progów jest aż osiem, gdyż Nasza Chata to osiem  niezależnych stylowych  apartamentów (każdy z osobnym wejściem z zewnątrz oraz dużym słonecznym tarasem).

dzieci do lat 2 – pobyt gratis /nie są wliczane do ilości osób/
dzieci od 3 do 10 lat – rabat od cen cennikowych

Poniższe ceny pobytowe w klimatycznych apartamentach podane są od i kalkulowane w zależności od ilości osób, oraz wybranego pakietu pobytowego. Standardowo zawierają: śniadanie w formie bufetu, nielimitowany dostęp do sauny fińskiej, groty solankowej, basenu, placu zabaw i sali gier X-Box dla dzieci, dostęp do dymnej chaty grillowej, parking, wi-fi; 

Cennik pobytu:

od 350 zł/doba dla dwóch osób;
od 500 zł/doba dla trzech osób;
od 600 zł/doba dla czterech osób;


powyższe ceny nie obowiązują w długie weekendy, wakacje i święta;
specjalne pakiety pobytowe znajdują się w zakładce oferty pobytu;IMPREZY INTEGRACYJNE      SZKOLENIA      POBYTY GRUPOWE

nocleg140 zł/os
nocleg ze śniadaniem 195 zł/os
kolacja grillowa 70 zł/os
biesiada zbójnicka130 zł/os
wynajem rowerów 10 zł/godz. 50 zł/doba
wynajem kajaków 150 zł/doba
spływ pontonowy 70 zł/os
przejażdżka SEGWAYEM 25 zł/15min.

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo, we wszystkich apartamentach naszej chaty (również na tarasach) obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata ustalonej kwoty zadatku na nasze konto:
Green Mountain
Grzegorz Pecka
PKO BP Lesko 64 1020 2980 0000 2902 0105 5086

Doba hotelowa rozpoczyna się w naszej chacie o godzinie 16:30 a kończy o 10:30

Bardzo prosimy o przemyślane decyzje dotyczące terminu rezerwacji. W przypadku skrócenia lub niewykorzystania zamówionego pobytu, gościom nie przysługuje zwrot,  ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres. Zadatek nie podlega zwrotowi.

W przypadku chęci otrzymania faktury za pobyt prosimy o taką informację wraz z danymi do faktury podczas dokonywania rezerwacji.

Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu pobytu.

Serdecznie zapraszamy w magiczne miejsce w magicznych Bieszczadach, górach nad Soliną!

Grzegorz, Monika,
Grzesio, Filipek i Oluś Pecka.