Widokowe Stodoły

W Bieszczadach możesz znaleźć wiele atrakcyjnych domów na wynajem, jednak to my wyszukujemy wyjątkowe urokliwe  miejsca gdzie wypoczynek jest w pełni zharmonizowany z naturą. Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy obiekt Widokowe Stodoły w Bieszczadach, Są to cztery indywidualne domy wybudowane na szczycie góry, z zapierającą dech w piersiach panoramą na dolinę Sanu,
klimatyczne średniowieczne miasteczko Lesko, a na horyzoncie Bieszczady Wysokie z Połoninami i najwyższym szczytem Tarnicą. Nasze wyjątkowe domy, położone są na szczycie góry w Bieszczadach. To przemyślane niezwykłe
konstrukcje z dużymi tarasami, indywidualnym grillem, zapewnią Wam niezapomniane doświadczenie i malownicze widoki na piękne otoczenie podczas wypoczynku czy urlopu w Bieszczadach.
Wnętrze domów zostało starannie zaprojektowane, łącząc nowoczesność z elementami Bieszczadzkiego drewna, co w razem tworzy przytulne i luksusowe wnętrza. Każde z nich jest przestronne i jasne, panoramiczne duże okna umożliwiają cieszenie się bieszczadzkim pejzażem nawet leżąc w łóżku. Dodatkowo na antresoli znajduje się sypialnia co daje możliwość swobodnego wypoczynku nawet czterech osób w jednym domu. Uzupełnieniem całości jest w pełni wyposażona kuchnia, elegancka łazienka i przytulny salon z wyjściem na taras skierowany w kierunku bieszczadzkich połonin, oraz dolinę Sanu. Możesz podziwiać rozległe pola, wąwozy, lasy i szczyty gór, które otaczają to magiczne miejsce. Każdego wieczora dopełnieniem jest gwieździste bieszczadzkie niebo. Każdego ranka prosto z łózka możesz obserwować wschód słońca i doświadczać piękna natury.
 
Każdy dom  zapewnia  prywatność, spokój i niezależność. Usytuowany na szczycie góry, jest oddalony od miejskiego zgiełku i hałasu. To doskonałe miejsce na oderwanie się od codziennego życia, zrelaksowanie się i naładowanie baterii wśród nieskażonej przyrody.
 
Wynajmując ten dom, będziesz miał okazję doświadczyć wyjątkowego połączenia tradycji i luksusu, ciesząc się jednocześnie niepowtarzalnymi widokami i spokojem, które Bieszczady mają do zaoferowania. To idealne miejsce dla osób szukających niezapomnianego wypoczynku i bliskości natury, a wrażenia te pozostaną na zawsze w Waszej pamięci.