Apartamenty z kominkiem nad Soliną w Bieszczadach

Zapraszamy  Państwa  do spędzenia czasu w naszych gościnnych progach, a progów jest aż osiem, gdyż nasze chaty  to osiem niezależnych  stylowych  apartamentów, w zależności od Państwa potrzeb 2 osobowe /apartamenty Snycerza i Bednarza/  4-6 osobowe, a nawet 8 osobowe /apartamenty Wędrowca i Myśliwego/, każdy apartament z kominkiem, dużym salonem, klimatycznymi sypialniami, oraz widokowym tarasem.


Chatawbieszczadzie – WIĘCEJ NIŻ HOTEL – odkryj pełen komfort i klimat naszych apartamentów.


Obiekt nasz jest w stanie pomieścić grupy do 40 osób, zakwaterowanych w stylowych bieszczadzkich apartamentach. Wybierając naszą chatę na spotkanie firmowe czy integrację w Bieszczadach, Goście dostaną pełna swobodę pobytu w miejscu gdzie prócz Was nikogo nie ma, bo  dla grup oferujemy wynajem na wyłączność. Ogrodzona ponad hektarowa posesja na szczycie góry z pięknymi widokami, duże bezpieczne parkingi, modrzewiowa dymna chata grillowa, SAUNA czy gorąca beczka kąpielowa,  doskonała lokalizacja sprawiają na naszych gościach niesamowite wrażenia z każdego pobytu. 
W każdym apartamencie, jak już wskazują ich nazwy, panuje niepowtarzalny bieszczadzki klimat. Do dyspozycji Gości apartamentu: salon z kominkiem, łazienka, wyposażona kuchnia, dwie duże sypialnie na piętrze, duży taras z meblami  wypoczynkowymi,  pięknymi widokami na Bieszczady oraz „Zielone wzgórza nad Soliną”

Na miejscu naszym Gościom proponujemy:

Oferujemy również możliwość zakupu ekologicznych produktów żywnościowych (świeżego mleka, jajek, twarożków, wiejskiego masełka) z  prawdziwego Bieszczadzkiego gospodarstwa;

OFERUJEMY POBYTY Z WYŻYWIENIEM LUB BEZ /dodatkowo każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię/

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi oraz grupy przyjaciół w  magiczne miejsce w Bieszczadach.

Grzegorz, Monika
Grzesio, Filipek, Oluś Pecka